Velké klání týmů Jižního Města a Sázavské
Vyzyvatel: GEVO JIŽNÍ MĚSTO
Kde: >>> sportovní areál Mikulovka (blízko metra Opatov) <<<
Kdy: 20.6. od 9-13:00 podle počtu přihlášených, od 8:30 prezentace týmů.
Kdo se může hlásit: studenti školy, maturanti, absolventi školy, učitelé
Týmy mohou vznikat napříč ročníky, včetně absolventů. Jediná podmínka je, aby v týmu byli striktně hráči za Sázavskou nebo Jižní Město. Učitelé, kteří učí na obou školách, musí předem deklarovat svou školní příslušnost.
rozdělení kategorií:
I. kategorie: mladší studenti konkrétně prima, sekunda, tercie, kvarta z GEVO SÁZAVSKÁ a první a druhý ročník z GEVO JIŽNÍ MĚSTO.
II. kategorie: starší studenti, absolventi a učitelé
Absolutním vítězem se stává škola, jejíž týmy posbírají více pohárů.
Fanouškovské týmy se nepřihlašují, nezávislá porota průběžně porovnává výkony obou táborů fanoušků podporujících týmy svých škol.
Fotbal - I. kategorie(5+1 hráč)
hráči 5+1, hokejové střídání max. dvou dalších hráčů, a to pouze při přerušení hry, házené auty, hraje se 15 minut bez přestávky, 5 min. prodloužení, poté na penalty.
GS |
Kristyho Hřebci |
Kristián Vacek Patrik Pešek Antonín Tesař Lukáš Pešek Matyáš Kulhan Rebeka Vetchá David Jansa |
GJM |
Matha melouni |
Matěj Vlček Vojtěch Šašek Patrik Nešpor Amélie Le Lièvre Andělíne Málková Denis Sztwiertnia Adam Sochor |
GS |
RIP XXXtentacion |
Otakar Nádoba Jakub Hřivna Filip Stome Borna Blaževič Sabrina Ema Kulhánková Martin Lukeš Kryštof Capoušek Ivan Mládek |
GS |
Svědci Krysovovi |
Otrokář Miska Mistřic Hřivnic Jugoška Borničivovič Gipsar krejcarek atom uhlikovič |
GJM |
Gopíci |
Martin Kříček Martin Smutek Marek Svoboda Vojtěch Göpfert Petr Jahelka Timon McLean Dominik Schwab William Weston |
GS |
Pick us |
Štěpán Dvořák Matěj Marian Pavel Petrok Jan Vrzák Viktor Desrosiers Daniel Havel Filip Čábela Kryštof (Filip) Navara (Blaas) |
GS |
Elon musketeers |
Jan Vavra Filip Liska Jachym Cerny Stepan Zahorik David Safrata Lukas Duspeva Dominik Havel Simon Lukas |
GJM |
Juventus |
Matouš Dědek Šimon Osina Kryštof Ondrák Petr Charvát Filip Vu Jan Šíp Lukáš Bursík |
GS |
Šílený opičky |
Otakar Nádoba Jakub Hřivna Borna Blaževič Benjamin Talich Martin Lukeš Kryštof Capoušek |
GS |
Chlorovodíci |
Marek Sikač Lukas Ptáček Adam Dobrovodský Luděk Hamerník Eliška Šnajdrová Jan Slezák Samulí Ložík Štěpán Pacal |
Fotbal - II. kategorie (5+1 hráč)
hráči 5+1, hokejové střídání max. dvou dalších hráčů, a to pouze při přerušení hry, házené auty, hraje se 15 minut bez přestávky, 5 min. prodloužení, poté na penalty.
GJM |
. |
Ferda Myslík Karel Petýrek Milan Ngo Adam Palouda Vojtěch Beneš Mikuláš Brázda |
GJM |
Jižani |
Laďislav Merta Pavel Kejha Miroslav Houska Martin Mlynář Tomáš Kučera |
GJM |
Jižani |
Laďislav Merta |
GJM |
Error |
Michal Šebela Vojtěch Janda Filip Čermák Kuba Šetrle Martin Černý Tonda Háček Tobiáš Zvolský Jirka Vitouš |
GS |
GEVO Seniors - pokr. |
Štěpán Lacina Tomáš Vávra Roman Počta |
GS |
GEVO Seniors |
Michal Miko (B) Michal Řezáč (C) Jan Brožek Jan Žižka Martin Chadima Vít Boček Jan Teplý Menon Gopal |
GJM |
FC Hydra |
Marek Froyda Martin Procházka Vláďa Staněk Vítek Křelina Kuky Pham Josef Duchan Šimon Otruba |
GJM |
Krápníkáři GJM |
Martin Šmejc Nikola Đuričić Vít Sztogrýn Petr Marat Albert Machek Ondřej Lebeda Matěj Baloun Samuel Davis |
GS |
Mefistova Legie |
Tobiáš Dědek Theodor Vachler Richard Bergman Maxim Brummel Martin Černák Prokop Spáčil |
GJM |
Chábrové |
Tomáš Kroužecký Giorgio Vaněk Maxim Josef Stolz Max Schejbal Vojtěch Blažek Filip Smejkal David Podroužek |
GJM |
ČESKÝ STANDARD |
Ondřej Pavelka Lukáš Pavelka Jáchym Háma Teodor Kolář Jakub Bohumínský Tobiáš Holík David Hart Adam Heráček |
GS |
Slavoj Houslice |
Kryštof Báča Filip Borka Jakub Douša Adam Čapka Josef Toms Adam Vaňko Alex Vištal |
Beachvolejbalová přehazovaná - I. kategorie (3 hráči)
pouze pro smíšené nebo dívčí družstva, 3 hráčky/hráči na jeden vítězný set
GS |
Banánci |
Šimon Kinzl Matěj Král Sofie Ostrčilová |
GS |
Lean lean double cup |
Antonín Damborský Kryštof Jašek Terezie Tesařová |
GS |
Šikulajda |
Ema Adamovská Dominika Vališová Rebeka Vetchá |
GS |
Kaštánci |
Anna Štefulíková Sofie Zandlová Anežka Peroutková |
GS |
Jeden velký omyl |
Julie Ostrčilová Wiky Fuksová Sára Dobrovodská |
GS |
Jeden velký omyl |
Julie Ostrčilová Wiky Fuksová Sára Dobrovodská |
GS |
Švestky |
Charlotte Jones Barbora Petřílková Kristýna Leitgebová Anna Reichelová Marie Ema Čakurdová |
GJM |
Kuřbuřti123 |
Michal Strapec Vít Okrouhlík Michal Kesner Anežka Řeháková Adéla Maňáková |
GS |
:) |
Bára Jindrová Eliška Nekolová Simona Vítková Apolena Sklenaříková Laura Elisabeth Lorenz-Meyer |
GS |
The Terrorizers |
Tomáš Krátký Martin Málek Šárka Marianová |
GS |
Velryby |
Berenika Denešová Lara Ptáček Monika Marianová Veronika Matějková |
GS |
Ananasové |
Anežka Nováková Jana Kulhanová Eliška Prater |
GS |
Drobci JUNIOŘI |
Anna Šilhánová Nella Frombergerová David Mogg Florián Severa Václav Bittner |
GJM |
ELLa |
Lucie Pučelíková Lucie Krausová Eliška Krausová |
Beachvolejbalová přehazovaná - II. kategorie (3 hráči)
pouze pro smíšené nebo dívčí družstva, 3 hráčky/hráči na jeden vítězný set
GJM |
BojckZaercuxotmgw |
jlsKaquoVbZK yiteKFRTIWZls gZGUWHOgYVAWKFwnMh llsDAIvcpQjCSLDe NyvSIvNQi QJKSkKcJMQ KjOpQNrpveKqML vNFNrZGvXbWGDkPRa piAAOkgHKtXE JMuHlZePBZhIRtQFik ySoFbGXJKTSHloQB vrmicrfGQmDEGy LADQWkOuJWn wpOBFrzyuUJrTXwjQJf CNVkYdOGyklYKuLc cwTUuJiNEbEMFr |
GS |
Ďábelský bujón |
Matěj Podroužek Tomáš Buchtele Michal Mocek Petra Miková Jan Šmíd |
GJM |
Povstalci |
Petra Vacková Kateřina Černá Šárka Marianová Vendula Procházková |
GJM |
GGG |
Filip Absolon Filip Hruška Samuel Vaňo Eliška Modrá |
GJM |
eňæ |
Anna Brabcová Amaia Goikoetxea Vanesa Šianská |
GJM |
1f4bgjqq CZ/SK |
Jan Kosatik Alexandr Jiří Řehák Anna Dvořáková Barbara Roza Bruhova Jan Eiselt |
GJM |
Walnuts |
Kamila Exnerová Molly Emmett Olga Mandlerová |
GS |
Sázavská teachers |
Štěpán Kurka Alena Michalová Štěpán Gabriel náhradník náhradní |
GJM |
Underground |
Lenka Vojteková Zdeňka Hlavizňová Tomáš Vávra Možná Náhradník? |
GS |
Ďábelský bujón |
Matěj Podroužek Tomáš Buchtele Michal Mocek Petra Miková |
GS |
The A Team |
Sophie Hurt Michala Pojerová Melanie Urban Daniel Petrok |
GS |
The A Team |
Sophie Hurt Michala Pojerová Melanie Urban |
GS |
Phobísci |
Jiří Papoušek David Hošek Jana Slavíčková Tereza Truhlářová |
GJM |
Catch me if you can |
Natálie Mutinská Vendula Macháčková Iveta Steinbachová Veronika Ráblová |
Petanque - I. kategorie (2 hráči)
Soutěž dívčích, chlapeckých nebo smíšených dvojic. Vítězí tým, který ve vzájemném klání získá více bodů.
GS |
Chcípáci |
Adam Popov Lukáš Hnilička |
GS |
Supereinsteini |
Jan Klekner Martin Málek |
GJM |
Team123 |
Alfréd Nezveda Martin Fousek |
GS |
Hurikán |
Anna Truhlářová Maria Mládková |
GJM |
Zovirax |
Kateřina Klímková Anežka Ratajová |
GS |
Kiwi |
Kateřina Miškovská Kristýna Spurná |
GS |
Šotci |
Anna Sobotková Taťána Šlerková |
Petanque - II. kategorie (2 hráči)
Soutěž dívčích, chlapeckých nebo smíšených dvojic. Vítězí tým, který ve vzájemném klání získá více bodů.
GS |
Chcípáci |
Adam Popov Lukaš Hnilička |
GS |
tRESTTNA HLAVYCE! |
David (já) Duspěva Jan (on) Gelnar |
GS |
Káboš |
Klára Spáčilová Hanka Zgrajová |
GJM |
Dejte nám polštář! |
Tereza Svobodová Linda Kimrová |
GS |
Champagne |
Jana Forst Cathy Le Creff |
GJM |
Underground |
Lenka Vojteková Zdeňka Hlavizňová |
GS |
TADY HLIDAME MI!!! |
ADAM BALUŠKA LEVÝ KŘÍDLO ANDREJ ČIKOVSKÝ ZÁLOŽNÍK TOBIÁŠ VERNER TRESTNÁ LAVICE |
GJM |
NoName |
Tereza Pojerová Juliet Caspers |
GJM |
Filip |
Agáta Tvrdíková Nicolas Artweger |
GJM |
Vamos a la playa |
Tadeáš Krb Jachym Štěpán Psohlavec |
Štafetový běh / I. kategorie (4 běžci)
Běží 4 běžci štafetovým způsobem okruh cca 800 metrů v terénu. Běh bude probíhat v Centrálním parku v blízkosti areálu Mikulovka.
V každém družstvu musí být minimálně jedna dívka.
TNT Speeders |
Lucie Červenková Štěpán Dvořák Matěj Marian Pavel Petrok |
Kristyho Hřebci |
Kristián Vacek Jakub Černý Patrik Pešek Lukáš Pešek |
Fíkus a Klobaňa |
Adéla Majerová David Barva Matyáš Brejla Vojtěch Göpfert |
Štafetový běh / II. kategorie(4 běžci)
Běží 4 běžci štafetovým způsobem okruh cca 800 metrů v terénu. Běh bude probíhat v Centrálním parku v blízkosti areálu Mikulovka.
V každém družstvu musí být minimálně jedna dívka.
Phobo je Hobo |
Jiří Papoušek David Hošek Jana Slavíčková Jan Žejdlík |
Sazaviens |
Alena Michalová Lucie Votavová Jan Teplý Štěpán Gabriel |
když se nikdo nepřih |
Lásil Tak To Asi Automaticky vyhraju I jako jednotlivec ne. Adam y Palouda |